Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, które zdobyliśmy pracując dla klientów na terenie całej Unii Europejskiej! Zrzeszamy najlepszych fachowców z naszego kraju, co w połączeniu z najlepszymi narzędziami oraz nowoczesnymi technologiami, gwarantuje najlepsze rezultaty. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów.

Firma Domirent oferuje szeroki zakres usług remontowo-budowlanych. Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, perfekcyjnie realizować pomysły klienta.

Wykonujemy wykończenia i remonty całych lokali, jak i mniejsze prace remontowe. W ramach remontu jesteśmy w stanie od ręki wykonać prace, takie jak np. flizowanie, suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, stolarkę, instalacje elektryczne.

Zdecydowałeś się na remont i szukasz dobrego wykonawcy?

Twój Dom, Mieszkanie lub inny lokal potrzebuje remontu?

Nie mogłeś lepiej Trafić!

Oferujemy również wynajem elektronarzędzi, sprzętu budowlanego i ogrodniczego, oraz serwis i naprawę elektronarzędzi i innych urządzeń elektrycznych.

Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o instalacje fotowoltaiczne. Wykonujemy kompleksowo całą inwestycję od projektu poprzez finansowanie po montaż i podłączenie do sieci.

[wpaft_logo_slider]